Welpen

De welpen zijn jongens vanaf 7 jaar tot en met 11 jaar. Elke week, met uitzondering van schoolvakanties, komen ze op vrijdagavond van 19.00u tot 20.30u bij elkaar.

De welpen spelen hun spel in het thema van het junglebook. In deze jungle vind je allerlei dieren die je meenemen op avontuur. Het programma is elke week anders. In de lente en zomer zijn wij vooral buiten te vinden met sport en spel en gaan we geregeld naar het bos om daar te spelen. Daarnaast hebben we allerlei spelletjes en knutseldingetjes te doen in ons lokaal.

Elk jaar gaan we in de eerste week van de zomervakantie van de basisschool op kamp. We slapen dan in tenten en bivakkeren midden in de natuur. Elk kamp heeft een nieuw thema waar het die week om draait.

 

De leiding bestaat momenteel uit: Ilona, Jessica, Cornelis, Swen, Bodhi en Glenn.

Voor meer informatie mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.