Gidsen

De gidsen zijn meisjes vanaf 11 jaar tot en met 15 jaar. Elke week, met uitzonderingen van schoolvakanties, komen ze op vrijdagavond van 19.00u tot en met 20.30u bij elkaar.

Bij de gidsen worden veel verschillende activiteiten gedaan zoals spellen, knopen, kompas lezen, bosspelen, excursies, knutselen, koken en kamperen. Het buitenleven en teamwork staat er centraal. De 'meiden' hebben een grote inbreng in de activiteiten. Door samen dingen te organiseren leer je ontzettend veel en wordt je steeds zelfstandiger.

Elk jaar gaan we in de eerste week van de zomervakantie van de basisschool op kamp. De gidsen slapen dan in een gebouw van een andere scoutinggroep of op een kampeerboerderij. Elk kamp heeft een thema waar het in die week om draait.

De leiding bestaat momenteel uit: Judith.

Voor meer informatie mail dan naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.