St. Jansgroep

Iedere vrijdagavond in de schoolweken van 19.00-20.30 uur zijn er volop activiteiten voor de leeftijdsgroepen 7-18 jaar. De verschillende leeftijdsgroepen (speltakken genoemd) hebben hun eigen activiteiten en hun eigen leiding.

Kabouters (meisjes 7-11 jaar). Welpen (jongens 7-11 jaar)

Gidsen (meisjes 11-15 jaar) Verkenners (jongens 11-15 jaar)

Explorers (jongeren van 15-18 jaar)

Voor de kinderen van 5 tot 7 jaar (bevers) is er op zaterdagochtend van 10 .00 uur tot 11.30 uur volop te beleven. Kijk hiernaast in het menu voor meer informatie over de verschillende speltakken. Als je een keer wil komen kijken, ben je van harte welkom. Je kunt voor vragen een mailtje sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .